Grattis till alla våra  medaljörer

Grattis till alla medaljörer.
Vi lägger löpande upp bilder på alla medaljklasser samt några andra...titta in på sidan för att se om just du eller din kompis kommit med på bild.

Final Showmanship Open
Guld Josefin Andersson/She Is Banjo Girl
Silver Saga Rotting/Dont Dress Mischief
Brons Karin Egnor/Little Miss Metisse

Final Trail in Hand open
Guld Anna Boman/Docs Chex Gold
Silver Karin Egnor/Little Miss Metisse
Brons Sandra Tengelin/Pocos Dual Jacpot

Final Hunt Seat Equitation Open
Guld Caroline Sundh/Inzolia
Silver Josefin Andersson/She Is A Banjo Girl
Brons Anna Boman/Corky

Final Hunter Under Saddle Open
Guld Caroline Sundh/Inzolia
Silver Louise Larsson/Heart In A Diamond 
Brons Josefin Andersson/She Is A Banjo Girl

Final Versatile Horse Open
Guld Sandra Säbb/SGS King Ivory
Silver Thomas Lindgren/AAJ Silver Soprano
Brons Petra Wingefors/Doc Remedys Freckle

Final Ranch Riding Open
Guld Emilie Stiwing/Calibars Magic Touch
Silver Thomas Lindgren/AAJ Silvers Soprano
Brons Sandra Säbb/SGS King Ivory

Final Western Pleasure Open
Guld Clara Wihlsson/Hi Tech Microchip
Silver Caroline Sundh/Inzolia
Brons Emeli Appelberg/Steady Big Chex

Final Western Riding Open
Guld Emilie Stiwing/Calibars Magic Touch
Silver /Sandra Säbb/SGS King Ivory

Final Western Horsemanship Open
Guld Saga Rotting/Dont Dress Mischief
Silver Caroline Sundh/Inzolia 
Brons Stephanie Olofsson/Twize Az Nize

Final Trail Open
Guld Emilie Stiwing/Calibars Magic Touch
Silver Annica Westerlund/Zahara Sunshine
Brons Mia Eriksson/Exon

Final Ranch Trail Open
Guld Anki Carlssin/Zippies Zide Kick
Silver Anna Boman/Docs Chex Gold
Brons Magnus Gustafsson/Ruf Scooter Peppy

Final Team Penning Open
Guld Rosie Blomqvist/Dash My Succsess, Filip Lundgren/Gamblin Enterprise, Cecilia Mayer/Rosas Irish Coffe
Silver Helen Eriksson/Sir Magic, Anneli Rosén/Texas, Anna Nordlöf/Mercurius
Brons Carola Lindborg/Sho Fly, Lulle Eriksson/Alfred, Josefin Hedstrand/Legolas Zäta

Final Barrel Race Open
Guld Rosie Blomqvist/Dash My Success
Silver Annika Eriksson/Easily Royal
Malin Svensson/Fredriksberg Nat

Final Roping Dummy Tying
Guld Kenny Green Pettersson/Mizzy
Silver Anki Carlsson/Zippies Zide Kick
Brons Peter Israelsson/Moonlight Gambler ST

Final Roping Dummy Tying Youth
Guld Emil Kinle/Gerhard
Silver Arfwid Grytfors/Candy
Brons Oskar Dyås/Houdini

Final Reining Youth
Guld Felix Larsson/Smokin Jo Whiz
Silver Elina Lindstad Zagar/Pearls Peppy Lady
Brons Elina Lindstad Zagar/Ruf Scooter Peppy

Final Reining Open
Guld Johan Fridberger/Mega Jac Dance
Silver Peter Ljungberg/Dunit Tofast for you
Brons Oscar Eriksson/Legends Topsail
 

Nyhetsarkiv

Länkar

-

Senaste nyheter